2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Targówek
Dodane 15 kwietnia 2024

Pokojowa w butikowym Hotelu *** - praca dostępna od zaraz!

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Elegancki, butikowy hotel trzygwiazdkowy w Ząbkach k. Warszawy poszukuje pilnie pracownika na stanowisko Pokojowa. Praca dostępna jest od zaraz.

Zakres obowiązków

  • Sprzątanie i utrzymywanie porządku w pokojach i korytarzach hotelowych

  • Zmiana pościeli, wymiana ręczników i uzupełnianie kosmetyków

  • Odkurzanie, mycie podłóg, okien oraz innych powierzchni

  • Sprzątanie łazienki, toalety i umywalki

  • Uzupełnianie zapasów w pokoju (np. herbaty, kawy, wody mineralnej)

  • Współpraca z pozostałymi pracownikami hotelu w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi gości

  • Zgłaszanie wszelkich usterek i mankamentów do przełożonego

  • Zapewnienie komfortowego pobytu dla gości poprzez dbałość o czystość i estetykę pokoi

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętności sprzątania i konserwacji powierzchni

  • Przywiązanie do szczegółów i precyzja w wykonywaniu obowiązków

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość zasad dbania o porządek i higienę

  • Dyspozycyjność do pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wypłata zawsze na czas

  • przyjazne środowisko pracy

  • praca w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • posiłki dla pracowników

  • na początek proponujemy umowę zlecenie na okres próbny, a następnie umowę o pracę

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 911927965