2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Kołobrzeg
Dodane 29 kwietnia 2024

Pokojowa w hotelu 3*

Wynagrodzenie

4 300 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel New Skanpol w Kołobrzegu, obiekt z najdłuższą tradycją na kołobrzeskim rynku hotelowym poszukuje do zespołu zaangażowanych osób na stanowisko:

POKOJOWA

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych, zgodnie z wymogami i standardami hotelu.

Oferujemy:

- pracę na umowę o pracę

- pracę w dobrej atmosferze w doświadczonym zespole

- czytelny grafik pracy, praca w stałych godzinach 8:00-16:00, również w weekendy

Od kandydatek oczekujemy:

- dyscypliny w zachowaniu czystości i higieny pracy

- dokładności, sumienności i zaangażowania

- dyspozycyjności (gotowość do pracy w weekendy)

- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

- uczciwości

Kandydatki zainteresowane pracą na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 676374780