2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Zakopane
Dodane 25 kwietnia 2024

Pokojowa w pensjonacie w Zakopanem

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pensjonat Maria w Zakopanem pokojowej -z doświadczeniem

  • utrzymanie porządku i czystości we wszystkich pokojach oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych znajdujących się na terenie obiektu,

  • obowiązki: wymiana pościeli, ręczników, ścieranie kurzy, mycie okien i podłóg, odkurzanie, opróżnianie koszy na śmieci itd.,

  • utrzymanie odpowiedniego stanu sanitarno-higienicznego w łazienkach,

  • dbałość o najwyższą jakość obsług gości,

  • przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa i higieny,

  • współpraca z innymi działami obiektu,

  • zgłaszanie usterek,

  • wysoka kultura osobista,

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy,

Możliwość zamieszkania i wyżywienia.Kontakt tylko telefoniczny

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 914448023