2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Chłopy
Dodane 22 kwietnia 2024

Pokojową zatrudnimy Ledan Chłopy koło Mielna

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chłopy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy pokojową

Zadania i czynności robocze

Pokojowa w hotelu zajmuje się utrzymaniem czystości w pokojach hotelowych, jak również sprzątaniem pomieszczeń ogólnie dostępnych, zaplecza, ciągów komunikacyjnych w hotelach (np. korytarze, windy, toalety publiczne, szatnie pracownicze), a także kompleksowym sprzątaniem pokoi nadzorowaniem magazynu pościeli, codzienną zmianą pościeli i ręczników w pokojach, Do głównych zadań pokojowych należy: − wymiana pościeli oraz jej ewidencja, − wymiana oraz uzupełnianie ręczników, − uzupełnianie artykułów konsumpcyjnych oraz eksploatacyjnych według ustalonych standardów, − uzupełnianie materiałów reklamowych, − informowanie przełożonego o brakach i usterkach w pokojach, − zgłaszanie i odnoszenie rzeczy zaginionych pozostawionych przez gości hotelowych, − przekazywanie do pralni i odbiór z pralni pościeli hotelowej, ręczników, firan, zasłon kap itp. − przekazywanie odpowiednim pracownikom uwag i Ŝyczeń klientów niebędących w zakresie obowiązków pokojowej, − przekazywanie informacji innym pracownikom, − kontrola pokoi hotelowych, pomieszczeń.

Lokalizacja

Chłopy,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Chłopy
ID: 675160019