2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Objazda
Dodane 18 kwietnia 2024

Pokojówka / Pokojowy - praca od zaraz

Lokalizacja

Objazda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Holiday Park & Resort pilnie poszukuje zespołu pokojówek do sieci hoteli na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Miejscowość: Rowy.

Warunki pracy:

  • opłata za sprzątany domek: 75 zł brutto, za apartament 45 zł brutto, a także stawka godzinowa 27,70 zł brutto - przy sprzątaniu części wspólnych

  • grafik pracy: 5-6 dni roboczych od poniedziałku do niedzieli (elastyczny grafik pracy)

  • zniżka na posiłki w miejscu pracy

Obowiązki:

  • sprzątanie apartamentów/domków

  • monitorowanie porządku w restauracjach/kawiarniach/pokojach wypoczynkowych;

  • sprzątanie placów zabaw

Lokalizacja

Objazda,

Pomorskie

Pomorskie, Objazda
ID: 912640486