2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Jelenia Góra
  6. Praca za granicą - Zabobrze
Tomasz
Dodane 25 kwietnia 2024

Pokojówka w Południowym Tyrolu, Hafling, Włochy

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Zabobrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: PozostałeOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Melograno, Twoja agencja pośrednictwa pracy, ma przyjemność ogłosić otwarcie na stanowisko pokojówki w malowniczej okolicy Południowego Tyrolu, w Hafling. To roczne stanowisko dla kandydatów z wystarczającą znajomością języka niemieckiego.

Obowiązki:

  • Codzienne sprzątanie pokoi, łazienek i pomieszczeń wspólnych zgodnie z ustalonym standardem.

  • Zmiana pościeli i ręczników oraz utrzymywanie czystości i porządku w pokojach.

  • Dbanie o estetykę wnętrz i zapewnienie wysokiego poziomu komfortu dla naszych gości.

  • Współpraca z zespołem hotelowym w celu zapewnienia doskonałej obsługi gości.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczność w podejściu do obowiązków.

  • Motywacja do pracy oraz chęć doskonalenia swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe korzyści finansowe.

  • Zakwaterowanie i wyżywienie dostępne w razie potrzeby.

  • Przyjazne środowisko pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna! Jeśli szukasz pracy na inne stanowisko, chętnie pomożemy Ci znaleźć idealne zatrudnienie odpowiadające Twoim kwalifikacjom i oczekiwaniom.

Umowa jest bezpośrednio z włoskim pracodawcą.

Jeśli jesteś gotowy/a podjąć nowe wyzwanie i chcesz dołączyć do zespołu, czekamy na Twoją aplikację! Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Zabobrze
ID: 909428125