2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Górzno
Dodane 22 maja 2024

Pokojowy / Pokojówka

Lokalizacja

Górzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób chętnych do pracy jako POKOJOWY / POKOJÓWKA . Przyjazna atmosfera i jasne warunki współpracy są dla nas bardzo ważne. Jeżeli spełniasz wymagania, aplikuj ! :)

Oferujemy:

  • Praca w hotelu resortowym ;

  • Umowa zlecenie (praca całoroczna) ;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ;

  • Elastyczny czas pracy, w zależności od sezonu oraz ilości zakwaterowanych osób ;

  • Hotel położony jest w części rozrywkowo-wypoczynkowej Górzna, pomiędzy dwoma jeziorami, w urokliwej okolicy ;

Zakres obowiązków:

  • Bieżące sprzątanie pokojów ;

  • Uzupełnianie artykułów konsumpcyjnych w pokojach ;

  • Wymiana pościeli i ręczników ;

  • Współpraca z personelem sprzątającym ;

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna ;

  • Dokładność i schludność ;

  • Przykładanie uwagi do szczegółów ;

  • Sympatyczne usposobienie, wysoka kultura osobista  ;

Nie czekaj i aplikuj! :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Górzno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Górzno
ID: 916941315