2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubelskie
  5. Inżynieria - Lublin
kadry
Dodane 26 kwietnia 2024

POL-SKONE zatrudni Technologa (zakład Lublin/Niemce)

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

TECHNOLOG

Miejsce pracy: Lublin/Niemce

 Opis stanowiska:

  • Projektowanie nowych i modyfikacja istniejących koncepcji i produktów, definiowanie procesu produkcyjnego oraz tworzenie dokumentacji technologicznej;

  • Wdrażanie prototypów i nowych części, ich testowanie i analiza konstrukcyjno-technologiczna,

  • Analiza dokumentacji konstrukcyjnej i wymagań otrzymanych od Klienta;

  • Przygotowywanie kalkulacji i analiz wydajności;

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych;

  • Opracowywanie, opiniowanie i aktualizacja wewnętrznej dokumentacji konstrukcyjnej;

  • Przeprowadzanie analiz wytrzymałościowych, obliczeń i różnych analiz konstruktorskich;

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej, udział w przeglądach i analizach projektów;

  • Projektowanie przyrządów i specjalnych pomocy warsztatowych;

  • Nadzór konstruktorsko-technologiczny przy wdrożeniach;

  • Udział w tworzeniu technologii wytwarzania i organizacji produkcji;

  • Kalkulacje kosztów, czasu i środków produkcji;

  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień dotyczących produkcji;

  • Udział w projektach technologicznych;

  • Samodzielne prowadzenie projektów;

  • Prowadzenie prób technologicznych.

 Oczekiwania:

  • Biegła znajomość programu AutoCad;

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Samodzielność w planowaniu czasu i organizacji zadań;

  • Duże zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Kreatywność;

  • Komunikatywność;

  • Dyspozycyjność;

  • Prawo jazdy kategorii B.

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę;

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Dużą samodzielność na stanowisku pracy;

  • Udział w realizacji nowatorskich rozwiązań.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów CV e-mailem

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. W przypadku dołączenia przeze mnie zdjęcia do składanego CV, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych wizerunkowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 911256599