2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Police
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Dąbrówka
Dodane 29 kwietnia 2024

POLICE - umowa o pracę - STS SA

Lokalizacja

Police, Dąbrówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Jesteśmy liderem w świecie zakładów bukmacherskich w Polsce, znani z dynamicznego rozwoju i pasji do tego, co robimy. Aktualnie zatrudniamy na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia: Gwarantujemy umowę o pracę na pełny etat. Standardowo umowa będzie zawierana kolejno na okres 3 miesięcy,  następnie na okres 1 roku, po czym zostanie przekształcona w umowę na czas nieokreślony

  • Szkolenie: Dzięki obecności trenera wewnętrznego zyskasz wiedzę i wsparcie, by odnaleźć się w roli pracownika lokalu STS

  • Karta MultiSport: Wspieramy Twoją aktywność sportową z dofinansowaniem na poziomie 70%

  • Ubezpieczenie grupowe Generali

  • Dodatki stażowe

  • Możliwość korzystania z platformy edukacyjnej Dolineo i platformy eTutor do nauki języków angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego

  • Pakiet zniżek na naukę w WSB Merito (dawniej Wyższa Szkoła Bankowa)

  • Dostęp do aplikacji Advanto umożliwiającej wcześniejszą wypłatę Twojego wynagrodzenia

Miejsce pracy: POLICE, ul. Piłsudskiego (z możliwymi zastępstwami w Szczecinie)

Godziny otwarcia lokalu:

Pn i Nd 09:00-18:00

wt-sb-od 09:00 - 19 :00

Praca w systemie równoważnym (np. 2 dni pracy, 2 dni wolnego)

Idealnie jeśli:

  • Jesteś osobą otwartą na zdobywanie nowych doświadczeń. Nie wymagamy znajomości branży bukmacherskiej

  • Jesteś dyspozycyjny/a w dni robocze oraz w wybrane weekendy i święta

Czekają na Ciebie następujące zadania:

  • Sprzedaż kuponów sportowych

  • Obsługa komputera i terminala płatniczego

  • Informowanie Klientów o produktach i ofercie

  • Realizacja wypłat wygranych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy i czystość w miejscu pracy

Zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV jedynie za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Police, Dąbrówka
ID: 911931567