2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Chojnów
POLOmarket
Dodane Dzisiaj o 09:33

POLOmarket w Żaganiu zatrudni pracownika na mięsny

Lokalizacja

Chojnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

POLOmarket  poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA PRODUKTÓW ŚWIEŻYCH

Zadania:

• obsługa klientów przy ladzie mięsnej

• dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów

• dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

• dyspozycyjność

• zaangażowanie

• aktualna książeczka sanepidowska lub zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

• podstawowa znajomość elementów mięsa

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• pracę w pełnym wymiarze godzin

• wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy

• pracownicza karta zniżkowa

• pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne,  prywatna opieka medyczna)

• dodatek motywacyjny

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU I ZAŁĄCZ SWOJE CV ! ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU WYŁĄCZNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Wysłanie CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Frapo Dystrybucję Sp. z o.o.

Informacje dotyczace przetwarzania danych osobowych w rekrutacji znajdą Państwo na stronie www.frapogroup.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chojnów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Chojnów
ID: 912124598