2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Rychnów-Kolonia
Agnieszka
Dodane 29 kwietnia 2024

Polski oddział duńskiej firmy zatrudni pracownika magazynowego

Wynagrodzenie

4 200 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rychnów-Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Plantas Poland jest cześcią duńskiego koncernu Plantas Group, który istnieje ponad 40 lat. Firma zaopatruje sieci handlowe oraz klientów profesjonalnych w kwiaty cięte i doniczkowe. W związku z rozwojem i poszerzerzeniem zakresu działalnosci, poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera.

Lokalizacja miejsca pracy - Rychnów Kolonia 11

Wymiar pracy - po okresie próbnym pełen etat

Rodzaj umowy - umowa o pracę

Opis i zakres obowiązków ;

•      rozładunek i załadunek pojazdów,

•      przyjmowanie i wydawanie towarów,

•      kontrola stanów magazynowych,

•      kontrola jakości produktu,

•      dbałość o porządek w magazynie,

•      kompletowanie i składanie zamówień dla klientów,

•      praca ze skanerem,

•      zapewnienie sprawnego i bezpiecznego przepływu towarów przez magazyn,

•      pomocnicze prace magazynowe,

•      prowadzenie dokumentacji magazynu.

Wymagania;

•      umiejętność pracy w zespole,

•      zaangażowanie i motywacja do pracy,

•      doświadczenie w pracy w magazynie,

•      gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz soboty,

•      rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

•      podstawowa umiejętność obsługi komputera,

•      brak przeciwskazań do pracy fizycznej,

•      aktualne uprawnienia operatora wózka widłowego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

•      stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

•      praca w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży,

•      pakiet medyczny,

•      paczki i bony na święta,

•      dofinansowanie egzaminu uprawniającego do obsługi wózków widłowych,

•      posiłki regeneracyjne.

Lokalizacja

Rychnów-Kolonia,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rychnów-Kolonia
ID: 762153847