2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Murcki
Dodane 10 kwietnia 2024

Pomoc biurowa -branża budowlana

Lokalizacja

Katowice, Murcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Biuro Rachunkowe TB INWEST zatrudni osobę na stanowisku:

Pomoc biurowa: Dział realizacji kontraktów budowlanych lub

Dział obsługi warsztatu i zaopatrzenia

Miejsce pracy: Katowice – Murcki

W ramach współpracy z klientami nasza firma oferuje administracyjną obsługę przetargów, kontraktów budowlanych (budownictwo drogowe i wod-kan) oraz warsztatu i zaopatrzenia.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów w tym korespondencji elektronicznej -rejestrowanie, segregowanie, archiwizacja;

  • Przygotowanie pism, wniosków, zapytań, umów i zamówień;

  • Ewidencja i weryfikacja faktur pod względem zgodności z dokumentami dostawy i zamówienia;

  • Zbieranie informacji i ewidencja w zakresie wykonanych robót budowlanych, napraw, wydanych sprzętów itp.;

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych;

  • Kompletowanie dokumentacji związanej z realizacją kontraktu wg wytycznych;

  • Przygotowywanie zestawień i raportów;

  • Pomoc w bieżącej pracy działu;

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej i w branży budowlanej;

  • Znajomość MS Office -mile widziany poziom średniozaawansowany;

  • Dokładność, sumienność, samodzielność, komunikatywność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Wysoka kultura osobista;

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Ubezpieczenie grupowe i medyczne;

  • Stanowisko, które łączy wszystkie szczeble firmy – współpraca z zarządem, działami wykonawczymi, klientami;

  • Udział w rozwoju firmy i nowych projektach;

  • Możliwości rozwoju poprzez szkolenia i kursy;

CV prosimy składać na adres:

Osobiście lub pocztą tradycyjną: Biuro Rachunkowe TB INWEST ul. Tartaczna 20 lub na adres e- mail: biuro[małpka]brtbinwest.pl

Tel./fax. 32 255-61-61,

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Śląskie

Śląskie, Katowice, Murcki
ID: 898910925