2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mikołów
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 12 kwietnia 2024

Pomoc biurowa / graficzna

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • Wsparcie w zakresie prac biurowych w zależności od bieżących potrzeb w firmie (np. obsługa poczty elektronicznej, przygotowywanie dokumentów).

  • Wsparcie działu marketingu w zakresie obróbki zdjęć produktowych

Wymagania

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

  • Dyspozycyjność i uczciwość

  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność

  • Umiejętność obsługi komputera, w tym progroamu Adobe Photoshop

Mile widziane

  • Doświadczenie w fotografii produktowej

  • Status osoby zarejestrowanej w urzędzie pracy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • szkolenie przed rozpoczęciem pracy

  • premie i bony świąteczne

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 885692403