2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Grodzisk Wielkopolski
Dodane 08 maja 2024

Pomoc cukiernika

Wynagrodzenie

4 242 - 4 243 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Piekarnia "Gwóźdź" sp. z o.o. - łączy tradycję z nowoczesnością w zakresie produkcji i dystrybucji pieczywa oraz wyrobów cukierniczych.

Obecnie poszukuje kandydata/kandydatkę

na stanowisko: POMOC CUKIERNIKA

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski, ul. Powstańców Chocieszyńskich 14a

Opis stanowiska:

  • pomoc przy produkcji wyrobów cukierniczych

  • ze względu na specyfikę pracy preferowani są mężczyźni

  • praca II-zmianowa w godzinach: 7:00-15:00; 15:00-23:00

    Wymagania:

  • dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy również w weekendy

  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy indywidualnej jak i w zespole

    Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • umowę o pracę

  • możliwość dołączenia do upieczenia grupowego

  • możliwość wypracowania dodatkowych bonusów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
ID: 671862684