2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Wielkopolskie
  6. Cukiernik, piekarz - Poznań
  7. Cukiernik, piekarz - Stare Miasto
Dodane 16 kwietnia 2024

Pomoc cukiernika - praca ul. Święty Marcin

Wynagrodzenie

27,70 - 28,30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko pomocy cukiernika. Bardzo prosimy o załączanie CV. Jeśli chcesz się podzielić zdjęciami wypieków lub dodać kilka słów osobie osobno w wiadomości - śmiało! :)

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie deserów i wypieków wg receptur.

  • Odpowiedzialność za estetyczną dekorację i prezentację przygotowywanych produktów.

  • Pasja cukiernicza i kreatywność :)

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.

Nasze wymagania

  • Wiedza i umiejętność przygotowywania podstawowych rodzajów ciast, takich jak ciasto kruche, francuskie i parzone.

  • Umiejętność przygotowywania podstawowych kremów cukierniczych.

  • Chęć tworzenia nowych, innowacyjnych deserów i ciast.

  • Znajomość standardów higieny i przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywności.

  • Zdolność do pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność w weekendy.

To oferujemy

  • Pracę w młodym i fajnym zespole :)

  • Możliwość kształcenia się i ulepszania swoich umiejętności pod okiem doświadczonego cukiernika.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, stąd mile widziany status studenta, aczkolwiek nie jest to wymóg konieczny.

  • Praca ok. 100h w miesiącu.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 912229925