2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Częstochowa
  7. Księgowość - Kawodrza
Dodane 24 kwietnia 2024

Pomoc do księgowości

Lokalizacja

Częstochowa, Kawodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Volvo Car Częstochowa jest autoryzowanym salonem i serwisem samochodów osobowych marki Volvo. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Pomoc do działu księgowości.

Zakres obowiązków

  • ·         weryfikacja dokumentów księgowych: faktur zakupu i sprzedaży i windykacji

    ·         księgowanie wyciągów bankowych i faktur

    ·         rozliczenie płatności i uzgadniania sald

    ·         kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych

    ·         przygotowywanie zestawień, raportów finansowych,

  • na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

    ·         comiesięczna weryfikacja wprowadzonych dokumentów

  • . oraz ich porządkowanie, kopiowanie , skanowanie i archiwizowanie

    ·         przygotowywanie pism urzędowych

    Nasze oczekiwania

    ·         znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

    ·         znajomość pakietu MS Office-Word i Excel

    ·         znajomość programu Sage Symfonia

    ·         dokładne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań

    ·         dobra organizacja pracy

    ·         umiejętność analitycznego myślenia

    ·         dokładność i precyzja

    ·         komunikatywność

    Mile widziane

    ·         doświadczenie zawodowe w księgowości/finansach

     Oferujemy

    ·         pracę w renomowanym autoryzowanym salonie marki  Volvo

    ·         umowę o pracę

    ·         szkolenia i rozwój zawodowy

    ·         stałe godziny pracy od pn-pt

    ·         wolne weekendy

    ·         stabilne wynagrodzenie

    ·         pracę w miłym i zgranym zespole

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Kawodrza
ID: 906375905