2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Dolnośląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wrocław
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Stare Miasto
Dodane 13 maja 2024

Pomoc do ogrodu - porządkowanie, plewienie, podlewanie.

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pomocnik ogrodnika  w obiekcie turystyczno-pielgrzymkowym na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu posadowionym na ruinach pierwszego Piastowskiego Zamku Książęcego z XIII w.

Opis stanowiska:

-  Wykonywanie prac związanych z pielęgnacją ogrodu i zieleni: koszenie, odchwaszczanie, podlewanie, sadzenie roślin, przesadzanie kwiatów, uprawa warzyw i owoców, itp.;

- Obsługa i troska o narzędzia i sprzęt ogrodniczy;

- Sprzątanie gościńca, ścieżek i altan; zimą - odśnieżanie;

-  Praca fizyczna na dworze;

- Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za ogród;

- Przestrzeganie zasad działania firmy;

- Przestrzeganie zasad BHP;

Wymagania:

- Chęć pracy i zdobywania doświadczenia w ogrodzie;

- Współpraca z zespołem innych działów;

- Pracowitość, rzetelność, dokładność, komunikatywność, dyspozycyjność,  elastyczność; punktualność, zaangażowanie w pracę, kreatywność;

- Dobra organizacja czasu i pracy, oraz zdolność perspektywicznego myślenia;

- Otwartość na uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności i dzielenie się wiedzą.

Oferujemy:

- Umowę zlecenie;

- Praca sezonowa, możliwość dodatkowego zarobku; elastyczne godziny pracy;

- Wynagrodzenie do uzgodnienia - najniższa stawka 27, 70 zł/godz. w zależności od  posiadanych umiejętności i doświadczenia;

- Wynagrodzenie wypłacane terminowo;

- Godziny pracy do ustalenia;

- Rozmowę na temat pracy w siedzibie firmy.

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ: www.ndwroclaw.com.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

lub klauzuli obejmującej także przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnie prowadzonego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 789955398