2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Łódź
  6. Sprzątanie - Bałuty
Dodane 05 kwietnia 2024

Pomoc domowa/niania

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweZapraszamy seniorów

Rodzina 2+1 (roczna dziewczynka) poszukuje pomocy do domu w całościowym jego prowadzeniu.

Poszukiwana jest ciepła, empatyczna, a jednocześnie zorganizowana osoba, która chciałaby wspomóc rodzinę w bieżących obowiązkach domowych oraz opiece nad małym dzieckiem. Poszukiwana jest osoba, która chciałaby na długo związać się z rodziną. Obecnie jeden z domowników na stałe jest w domu, docelowo będzie to praca samodzielna.

Co oferujemy:

  • Przyjazną i ciepłą atmosferę w domu pełnym śmiechu i pozytywnej energii

  • Stałe godziny pracy (8-16 lub 9-17), od poniedziałku do piątku (bez weekendów)

  • Chęć nawiązania stałej, długoterminowej współpracy w oparciu o umowę

  • Miejsce pracy - Łudź, Bałuty

Twoje zadania będą obejmować:

  • Wykonywanie codziennych obowiązkach domowych, by dom był zawsze przytulny i zorganizowany (także wychodzenie z psem domowników)

  • Opieka nad rocznym dzieckiem (zabawy, podawanie posiłków)

  • Utrzymywanie domu w czystości

Idealna kandydatka:

  • Ma doświadczenie w prowadzeniu domu oraz opiece nad dziećmi

  • Jest odpowiedzialna, cierpliwa, lubi kontakt z dziećmi

  • Nie ma problemu w obecnością zwierząt w domu- rodzina posiada rybki i psa

  • Mile widziane dysponowanie swoim samochodem (dobrze byłoby gdyby mogła wozić dziecko na zajęcia dodatkowe - zwrot kosztów za paliwo gwarantowany)

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 909664627