2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kady
Dodane 16 maja 2024

Pomoc gastronomiczna w Przedszkolu

Wynagrodzenie

5 200 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Publiczne Przedszkole Pracownia Montessori

mieszczące się przy ul.Chłopickiego 6 w Grodzisku Mazowieckim

poszukuje pomoc gastronomiczną.

Zakres obowiązków:

  • wydawanie śniadań, drugich śniadań, obiadów dwudaniowych, podwieczorków oraz napojów dla trzech grup przedszkolnych,

  • zmywanie naczyń po posiłkach,

  • utrzymanie czystości na zapleczu gastronomicznym oraz w jadalni.

Oczekiwania:

  • zdrowie (brak schorzeń, chorób przewlekłych),

  • obowiązkowość, punktualność,

  • empatyczne, wspierające podejście do dzieci,

  • umiejetność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00,

  • umowa o pracę od pierwszego dnia pracy,

  • wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 5.200 zł, dodatek frekwencyjny 400 zł, premie na święta oraz wakacje,

  • 3 tygodnie nieprzerwanego urlopu wypoczynkowego w sierpniu oraz przerwa świąteczna od wigilii do 2 stycznia, długi weekend majowy oraz długi weekend na Boże Ciało.

CV prosimy przesyłać na nasz adres mailowy biuro[a]pracowniamontessori.com, będziemy się kontaktować zwrotnie z osobami zainteresowanymi.

Lokalizacja

Kady,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Kady
ID: 918632151