2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Pruszcz Gdański
Creativ Mateusz Pietrzyk
Dodane 30 kwietnia 2024

Pomoc instalatora elektroniki samochodowej

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Jesteś pasjonatom motoryzacji?

Wychowałeś się na Gran Turismo i Need For Speed?

Marzy się Tobie praca w branży motoryzacyjnej?

Wygląda na to, że mamy dla Ciebie ciekawą propozycję :)

W związku z rozwojem firmy, do naszego zgranego zespołu, poszukujemy osoby, która swoją osobowością i zaangażowaniem w pracę uzupełni nasz team, niczym brakujący puzzel w układance ;)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

•    Wyciszanie samochodów

•    pomoc przy instalacjach car audio

•    pomoc przy rozbieraniu aut

•    pomoc przy montażu systemów multimedialnych i wyciszaniu aut

•    dbanie o czystość stanowiska pracy

WYMAGANIA:

•    Obowiązkowość

•    Prawo jazdy kat. B

•    Punktualność

•    Kultura osobista

•    Umiejętności manualne

(Nie oczekujemy doświadczenia w branży motoryzacyjnej, chętnie podzielimy się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem)

OFERUJEMY:

•    Umowę o pracę plus atrakcyjny system premiowania.

•    Pracę w rodzinnej i miłej atmosferze

•    Możliwość przystąpienia do grupowego pakietu medycznego

•    Pełne szkolenie w okresie próbnym

•    Pomoc w nabyciu nowych umiejętności oraz rozwoju w firmie

•    Rozwój osobisty

Informacje o firmie

Firma Creativ powstała w 2006 roku. Od samego początku naszym celem było tworzenie niepowtarzalnych rzeczy oraz montaż systemów audio na najwyższym poziomie. Dzięki nabytemu doświadczeniu, wielokrotnemu udziałowi w zawodach audio, szkoleniach, wymyślaniu rozwiązań dla branży automotive, nasza firma stała się prężnie działającym przedsiębiorstwem oferującym kompleksowe samochodowe rozwiązania audio-multimedialne.Z biegiem czasu postanowiliśmy rozszerzyć działalność o sprzedaż sprzętu, tym samym staliśmy się wyłącznym w Polsce dystrybutorem marek takich jak: Steg, Arc Audio, Ampire, Audio System, Awave, Retro Sound. Dzięki rozwojowi tej dziedziny, sprzęt oferowany przez naszą firmę montowany jest w całym kraju, przez wielu profesjonalnych instalatorów. Naszą przewagą jest fakt, że produkty które proponujemy współpracującym z nami warsztatom sami testujemy w naszym warsztacie, przez co mamy świadomość dobrej jakości sprzętu.Tworzymy mały zgrany zespół ludzi, którzy lubią swoją pracę. Jeśli spełniasz powyższe warunki dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 913942751