2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Stargard
Dodane 18 kwietnia 2024

Pomoc konserwatora

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dom Towarowy Kupca "Kupiec Spółka z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko pomoc konserwatora.

Zakres obowiązków:

- Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej

- Bieżące naprawy konserwatorskie w budynkach mieszkalnych i komercyjnych

- Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w budynkach

- Ścisła współpraca z działem administracji

Wymagania:

- dyspozycyjność

- uprawnienia elektryczne

- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- prywatną opiekę medyczną (po przepracowaniu 1 roku)

- kawę, herbatę w biurze

- samochód do realizacji zadań służbowych

- spotkania i wyjazdy integracyjne

Praca na terenie Stargardu.

Prosimy o przesyłanie CV z aktualną klauzulą RODO za pośrednictwem portalu OLX.

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 904401505