2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Cudnów
Dodane 09 maja 2024

Pomoc księgowa - asystent

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Cudnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka Las24.pl z siedzibą w Radomiu zatrudni pomoc księgowa - asystenta

Wymagania:

  • podstawowa znajomość zagadnień księgowych,

  • podstawowa znajomość zagadnień kadrowych,

  • biegłe poruszanie się w internecie i znajomość komputera,

  • obowiązkowość, terminowosc realizacji zadań,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • duża chęć do poszerzania wiedzy poprzez samokształcenie i szkolenia.

Zadania:

  • kompletowanie i przekazywanie dokumentacji dla księgowego,

  • prowadzenie teczek pracowniczych w zakresie dokumentacyjnym,

  • rozliczanie płatności, generowanie wykazu nalezności,

  • realizacja zleconych zadań zarządu.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie (poznaj nas i wejdż na stronę Las24.pl lub lasogród lub fotowolt24.pl)

  • pakiety socjal (dotowane posiłki oraz karta fitnes)

Lokalizacja

Cudnów,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Cudnów
ID: 917100740