2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 11 kwietnia 2024

Pomoc księgowa do biura rachunkowego w centrum Krakowa

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika działu księgowego do biura rachunkowego znajdującego się w centrum Krakowa.

Zakres obowiązków:

·         Wprowadzanie faktur oraz wyciągów bankowych do systemu Comarch ERP Optima

·         Pomoc przy procesie obiegu dokumentów

·         Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach księgowych

·         Prowadzenie uproszczonej księgowości pod nadzorem

Nasze wymagania:

·         Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·         Znajomość podstawowych zasad podatkowych

·         Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

·         Dobra organizacja pracy

·         Dokładność, rzetelność i systematyczność

·         Status studenta

Co oferujemy:

·         Pracę w młodym, pełnym energii zespole

·         Przyjazną atmosferę i wspólne wydarzenia integracyjne

·         Przestronne biuro z dużym tarasem, położone w ścisłym centrum Krakowa (przystanek Stradom)

·         Dziedziniec wewnętrzny wyposażony w stojaki dla rowerów

·         Zaplecze socjalne wyposażone m.in. w lodówkę, mikrofalę i ekspres do kawy wraz z kawą do dyspozycji

·         Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom

·         Terminowe wypłaty

·         Możliwość nauki i rozwoju zawodowego

·         Możliwość awansu

·         Dofinansowanie do kierunkowych studiów podyplomowych lub kursów

·         Dofinansowanie do okularów

·         Premie uznaniowe

Prosimy o składanie CV poprzez platformę OLX. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 911062292