2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 08 maja 2024

Pomoc Księgowej w Biurze Rachunkowym

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków:

- prawidłowe opisywanie / dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z zapisami w Księdze Handlowej / KPiR – archiwizacja

- wydruk deklaracji, zapisów księgowych oraz pozostałych dokumentów niezbędnych do prawidłowej archiwizacji dokumentów

- segregowanie oraz odpowiednie wpinanie dokumentacji do segregatorów / kartonów - archiwizacja

- pomoc księgowej w prawidłowym wprowadzaniu zapisów operacji gospodarczych w systemie finansowo-księgowym – OPTIMA, Mała Księgowość Rzeczpospolitej - obsługa dot. archiwizacji korespondencji / wysyłanie i odbieranie poczty / pozostałe dodatkowe prace biurowe

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na samodzielnym stanowisku biurowym

- zainteresowanie zasadami rachunkowości oraz przepisami podatkowymi - mile widziana znajomości systemów księgowych COMARCH oraz dobra znajomość MS Office - dojrzałość i samodzielność, nastawienie na cel - elastyczność, otwartość na współpracę - umiejętność podejmowania inicjatywy w działaniu - nastawienie na  biznes, rozumienie procesów biznesowych

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji na umowę o pracę - możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy i umacnianiu jej pozycji na polskim rynku - wsparcie i pomoc osób przełożonych, nabycie wiedzy i doświadczenia z zakresu księgowości i finansów - możliwość rozwoju zawodowego, docelowo wdrożenie do samodzielnego prowadzenia księgowości niedużych podmiotów gospodarczych

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV z odpowiednią informacją o zgodzie na przetwarzanie danych w celach rekrutacyjnych na adres mailowy. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 813315662