2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Wieliczka
Dodane 30 kwietnia 2024

Pomoc księgowej w biurze rachunkowym

Lokalizacja

Wieliczka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy biurem rachunkowym mającym siedzibę na pograniczu Krakowa i Wieliczki. Poszukujemy do współpracy osoby, która będzie wsparciem zespołu księgowego w zakresie wprowadzania dokumentów do systemu księgowego.

Zakres obowiązków:

  • układanie i weryfikacja dokumentów

  • wprowadzanie dokumentów do systemu tj.: wczytywanie plików i weryfikacja zaczytanych dokumentów

  • współpraca z zespołem księgowym

Od kandydatów oczekujemy:

  • chęci do nauki związanej z zagadnieniami księgowymi

  • preferujemy wykształcenie kierunkowe - zapraszamy do współpracy studentów w zakresie rachunkowości

Oferujemy:

  • umowę zlecenia lub staż

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość nawiązania stałej współpracy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji.

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 915481311