2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Łódzkie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Pabianice
Dodane 02 kwietnia 2024

Pomoc kucharza bar bistro Pabianice

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Bistro Pieprz i sól w Pabianicach zatrudni osobę na stanowisko pomoc kucharza.

Nasze oczekiwania : doświadczenie w branży gastronomicznej, znajomość kuchni polskiej ( inne kuchnie świata mile widziane )

Zakres obowiązków : przygotowywanie surówek , obróbka świeżych warzyw , potrawy mączne , przygotowanie mięs przed obróbką termiczną ,zmywak

Oferujemy : umowę o pracę; stałą współpracę w rzetelnej firmie, praca od poniedziałku do piątku w godz.7.00-15.00 lub 8.00 -16.00; wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Jesteś zainteresowany /a Zapraszam do kontaktu 51********91

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 909084692