2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Warmińsko-mazurskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Olsztyn
Dodane 24 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna Brasserie Tiffi Olsztyn

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Restauracja Brasserie Tiffi w Olsztynie poszukuje pracowników na stanowisko: pomoc kuchenna.

  • Niezbędne aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • Praca w systemie zmianowym;

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie warzyw i owoców do dalszej obróbki;

  • Zmywanie naczyń oraz sprzętów kuchennych;

  • Dbałość o porządek i właściwy stan sanitarny miejsca pracy;

  • Dbałość o właściwy stan techniczny i sanitarny urządzeń oraz sprzętów kuchennych;

Czekamy na zgłoszenia.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 909234874