2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Łódzkie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Pabianice
Dodane 29 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna - catering dietetyczny.

Wynagrodzenie

25 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, catering dietetyczny poszukuje osoby na stanowisko Pomocy kuchennej. Atak Smaku to działający na obszarze całego kraju catering dietetyczny.

Do naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na pełny etat.

Oferujemy:

  • pełen etat (z możliwością nadgodzin)

  • stabilne zatrudnienie na wiele lat

  • pracę z wyjątkowym zaangażowanym zespołem

  • elastyczny grafik (zawsze staramy się dostosować)

  • praca w stałych godzinach, praca zmianowa według grafiku

  • pracę w firmie ceniącej sobie ład organizacyjny w oparciu o jasne zasady współpracy

  • ubezpieczenie grupowe

  • posiłki pracownicze

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie miejsca pracy

  • obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy

  • utrzymywanie czystości w obrębie kuchni

  • doraźna pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom

Od przyszłych kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku pomocy kuchennej

  • umiejętność pracy zespołowej

  • umiejętności dobrej organizacji pracy

  • czystości , dbania o stanowisko i powierzone mienie

  • aktualnych badań sanepidowskich (bądź chęć wyrobienia)

  • kultury osobistej

  • punktualności

  • odpowiedzialności

Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności.

Miejsce pracy: stacjonarnie - Pabianice.

Jeśli uważasz, że spełniasz nasze oczekiwania i ta oferta jest dla Ciebie i wyślij nam swoje CV z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Pomoc kuchenna prowadzonej przez firmę OGZŻ Sp. z o.o. Sp. K." w wiadomości tutaj.

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 812366840