2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Zachodniopomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kołobrzeg
Dodane 17 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna do ośrodka Chalkozyn

Wynagrodzenie

4 400 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Zadania :

  • utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów.

  • przygotowywanie warzyw i owoców – obieranie, krojenie.

  • wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza.

  • porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku "pomoc kuchenna"

  • pozytywne nastawienie

  • sumienność

  • punktualność

  • umiejętność pracy w zespole

  • , dopłata do biletów PKP /BUS 50% na dojazdy do pracy , fundusz socjalny , ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę + fundusz emerytalny

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 686961124