2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Reda
Dodane 23 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna - do zakładu produkcji żywności

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się produkcją cateringu dietetycznego, z siedzibą w Redzie. Działamy na rynku od 2016 roku, a naszą siłą napędową są ludzie zgodnie z zasadą: jesteśmy drużyną i gramy zespołowo.

Obecnie poszukujemy POMOC KUCHENNĄ w firmie cateringowej, która stanowi ważne wsparcie kucharzy w ich codziennej pracy.

Jeżeli kuchnia jest dla Ciebie miejscem, w którym czujesz się jak ryba w wodzie, potrafisz działać zespołowo i jesteś człowiekiem dokładnym i systematycznym, to nasz zespół czeka na Ciebie.

Książeczka sanepidowska, to konieczność. Jeżeli nie posiadasz badań pokierujemy Cię w miejsce gdzie będziesz mógł/mogła je wyrobić.

TWOJA ZADANIA:

- Obsługa maszyn krojących, szatkujących oraz innych urządzeń kuchennych.

- Pomoc kucharzom, w przygotowywaniu potraw zgodnie z ustalonymi recepturami.

- Obróbka warzyw i owoców, w tym krojenie, szatkowanie, obieranie.

- Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz w okolicy maszyn kuchennych.

TWOJE MOCNE STRONY:

- Doświadczenie w pracy w kuchni lub zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem.

- Umiejętność obsługi maszyn kuchennych lub otwartość na zdobycie tej umiejętności.

- Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

- Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

- Zdolność pracy w zespole oraz komunikatywność.

- Gotowość do pracy w weekendy.

- Gotowość do pracy zmianowej.

MAMY DLA CIEBIE:

- Ciepłe posiłki w czasie pracy;

- kawa, herbata, woda;

- firmową odzież;

- odzież ochronną;

- umowę zlecenie;

- pracę w świetnym teamie;

- stabilne zatrudnienie;

- możliwość wypracowania dodatkowych godzin.

A jeśli chcesz czegoś więcej, z nami masz możliwość awansu zawodowego wewnątrz struktury firmy!

Z uwagi na rygor sanitarny, praca w odzieży ochronnej.

 Kontakt od 8-16 na numery telefonów: j.polski 53*****53 oraz j.ukraiński 88*****03 lub przez o przesłanie CV przez platformę olx

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 835878091