2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Pomorskie
  6. Pozostałe - Reda
Dodane 04 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna- gotowanie dużej ilości węglowodanów

Wynagrodzenie

33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma z siedzibą w Redzie  poszukuje pracownika do produkcji spożywczej. Są to proste czynności wymagające jednak sporej siły fizycznej . Praca polega na gotowaniu dużej ilości węglowodanów ( kasza, makaron, ryż). Doświadczenie nie jest wymagane- nauczymy wszystkiego

Opis stanowiska:

·        Gotowanie dużej ilości węglowodanów ( kasza, makaron, ryż)

·        Dbanie o porządek na stanowisku i w miejscu pracy

·        Przestrzeganie systemów HACCAP i BHP

·        Praca w oparciu o standardy firmy

·        Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

Oczekiwania:

·        Dokładność i umiejętność organizacji czasu pracy

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Dyspozycyjności również w weekendy, gotowość i chęć do podjęcia pracy w systemie zmianowym

·        Czystości, staranności, rzetelności

·        Książeczka sanepidowska bądź chęć do jej wyrobienia

Oferujemy:

·        Stałą pracę, niezależną od sezonu i kolejnych fal pandemii

·        Umowa zlecenie

·        Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu

·        Odzież pracowniczą i wyżywienie

Pewne, stałe wynagrodzenie, wypłacane raz w miesiącu

Możliwość awansu wewnątrz struktury firmy, w różnych działach przedsiębiorstwa

Ciepły posiłek

Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8-18 na numery telefonów: j.polski 53*****53 oraz j.ukraiński 88*****03lub wysyłanie cv przez platformę

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 845044804