2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Magnice
Vanesa
Dodane Dzisiaj o 09:14

Pomoc kuchenna - kasjer/bufetowa. Praca od zaraz! Magnice

Wynagrodzenie

28,70 - 29,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Magnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis Stanowiska:

  • wstępna obróbka produktów, mięsa, warzyw

  • wydawanie posiłków

  • obsługa kasy

  • zmywanie naczyń ręcznie lub w zmywarce

  • dbanie o stanowisko pracy

Wymagania:

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych – warunek konieczny

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

  • dokładność

  • sumienność

Gwarantujemy:

  • pracę na podstawie umowy zlecenie

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i stanowiska od 28,70 do 29,70 za godzinę

  • pracę według grafiku w systemie dwuzmianowym - godziny 6:00-14:00, 14:00-22:00

  • elastyczny grafik

  • stabilność zatrudnienia

    Zapraszamy do wysyłania CV lub kontaktu telefonicznego lub wysyłania CV

Lokalizacja

Magnice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Magnice
ID: 910740321