2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Sopot
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Centrum
Dodane 27 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna, kelner, kelnerka w pizzerii

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć !

Poszukujemy osoby która, chciałby pracować przy przygotowywaniu pizzy oraz osoby do obsługi klienta w la nostra pizzeria Sopot. Poszukujemy osoby do pracy na stałe i na sezon.

Orientacyjne godziny pracy to 12:00-20:00.

Główne zadania realizowane na stanowisku pomocy kuchennej:

  • przygotowanie składników przed otwarciem oraz uzupełnianie braków w trakcie pracy,

  • dbanie o czystość w przestrzeni kuchennej,

  • sprzątanie produktów po zamknięciu,

Poszukujemy osoby uśmiechniętej , z pogodnym usposobieniem która lubi ludzi i pracę z nimi oraz lubi pizze i chce z nami współtworzyć nasze miejsce. Zapraszamy!

Oferujemy pracę w przesympatycznym zespole , dokładny czas pracy do uzgodnienia po skompletowaniu całej ekipy. Gratisy i rabaty na  pizze w czasie pracy i poza czasem pracy.

Cv przesyłajcie na adres email i to jak najszybciej. Będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami. Status studenta mile widziany, ale nie jest to wymóg.

Informacje o firmie

Jesteśmy kameralną , klimatyczną pizzerią wypiekającą pizzę napoletane. Pizzę wypiekamy w piecu ręcznie wykonanym w Neapolu posiadającym certyfikację AVPN czyli Stowarzyszenie Prawdziwej Pizzy Neapolitańskiej (Associazione Verace Pizza Napoletana), używamy składników najwyższej jakości również akredytowanych prze  AVPN. Jeżeli chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią to co robią to zapraszamy!

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 907961694