2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Gdańsk
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - VII Dwór
Dodane 22 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna-Klubokawiarnia Index

Lokalizacja

Gdańsk, VII Dwór

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Klubokawiarnia Index poszukuje osób dołączających do naszego zespołu jako pomoc kuchenna.

Obowiązki:

  • Pomoc w przygotowywaniu posiłków

  • Dbałość o jakość i walory smakowe, temperaturę oraz estetykę podanych potraw

  • Obróbka wstępna warzyw

  • Prace pomocnicze na terenie kuchni

Wymagania:

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • Zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową 27,70 zł/h brutto (netto dla studentów)

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży gastronomicznej

  • Elastyczny grafik dostosowany do potrzeb studentów

  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie

  • Godziny pracy:

    W tygodniu: 15:00 - 21:30

    W weekendy: 15:00 - 22:00

Jeśli jesteś osobą pełną energii, chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku dołącz do naszego zespołu!

Aplikacje prosimy przesyłać na adres email lub składać osobiście w lokalu Klubokawiarnia Index.

Niezwłocznie rozpoczynamy rekrutację, więc nie zwlekaj - dołącz do nas już dziś! Serdecznie zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, VII Dwór
ID: 913616188