2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Rumia
Dodane 03 kwietnia 2024

Pomoc Kuchenna / Kucharz zmianowy / Kucharz śniadaniowy

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Restauracja Villa Zagórze w Rumi poszukuje Pomocy Kuchennej - z doświadczeniem ale niekoniecznie z doświadczeniem w branży - mile widziane Panie Domu

Opis stanowiska:

-Przygotowywanie śniadań oraz dodatków do dań

-Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy;

-Dbałość o najwyższą jakość obsługi klienta;

Oferujemy:

-Pracę w pełnym wymiarze godzin;

-Atrakcyjne wynagrodzenie;

-Możliwość wdrażania własnych pomysłów;

-Stabilne zatrudnienie, miły zespół;

-Parking pracowniczy

-Typ umowy: umowa zlecenie / umowa o pracę

Wymagamy:

-Sumienności, czystości, odpowiedzialności, samodzielności, zaangażowania w pracy;

-Aktualnej książeczki sanepidowskiej;

Prosimy o wysyłanie CV w wiadomości prywatnej

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informując, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 707653674