2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Kujawsko-pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Toruń
Dodane 11 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna/ młodszy kucharz

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pierogarnia Stary Młyn

ciągle rozwijającą się siecią restauracji z lokalami w Toruniu, Gdańsku, Łodzi i Wrocławiu oraz partnerami franczyzowymi w Bydgoszczy, Poznaniu i Kaliszu. Z wielkim sercem i oddaniem wszyscy nasi pracownicy tworzą wspólną markę. Naszą misją jest budowanie silnej, rodzinnej i ciepłej koncepcji restauracji, w której każdy Gość jest wyjątkowy.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Pomoc kuchenna lub młodszy kucharz

 Twoje zadania:

  • obróbka wstępna warzyw i mięs

  • obsługa maszyny zmywającej

  • przygotowywanie dań według obowiązujących receptur i standardów

  • dbanie o czystość kuchni

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność organizacji pracy na własnym stanowisku

  • uśmiech i pozytywne nastawienie

  • ważne badania sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)

O to co mamy dla ciebie:

  • umowa zlecenie

  • stawka wynosi 27,70 zł brutto

  • elastyczny grafik np. możliwość łączenia pracy ze studiami

  • rozwój przez realizację swoich pomysłów oraz możliwość uczestnictwa w różnych projektach gastronomicznych

  • praca w zespole, który się wspiera

  • praca w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie

Dodatkowo oferujemy:

  • możliwość rozwoju i awansu

  • pakiet medyczny

  • ubezpieczenie grupowe

  • kartę MultiSport

  • imprezy firmowe

  • lokal w samym sercu Starówki

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij swoje CV

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 910995832