2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Lubelskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Poniatowa
Dodane 04 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna możliwość przyuczenia na kucharza, na kelnera

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poniatowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Gomi Sp.zo o poszukuje osoby zmywającej/ pomocy kuchennej.

Zakres obowiązków:

  • Zmywanie naczyń

  • Dbałość o czystość i higienę pracy

  • Pomoc w przygotowywaniu posiłków

Wymagania:

  • Dyspozycyjność (elastyczny grafik pracy, również w weekendy)

  • Dobra organizacja, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, a także pod presją czasu

  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • możliwość przyuczenia na stanowisko

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • praca w młodym zespole

  • praca na umowę o pracę lub umowa zlecenie

Lokalizacja

Poniatowa,

Lubelskie

Lubelskie, Poniatowa
ID: 900503957