2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa hotelowa - Trygort
Dodane 11 kwietnia 2024

Pomoc Kuchenna na Mazurach

Lokalizacja

Trygort

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Opis

MIEJSCE PRACY:

Domy Letniskowe Mamry malowniczo położony w sercu Mazur ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem Mamry. Oferuje gościom komfortowy wypoczynek w domach wakacyjnych w stylu skandynawskim i apartamentach.

Dysponuje również portem oraz regionalną restauracją Góra Wiatrów z pięknym ogrodem, czynna cały rok, oferującą przepyszną kuchnię cieszącą zarówno oko jak i podniebienie. Restauracja dysponuje ok. 60 miejscami zarówno wewnątrz i na terenie ogrodu oraz salą konferencyjną również na ok. 60 osób z możliwością organizacji imprez firmowych, uroczystości rodzinnych.

OPIS STANOWISKA:

1.      Pomoc w przygotowaniu, potraw oraz wydawaniu posiłków

2.      Przygotowanie i uzupełnienie bufetu śniadaniowego, zapewnienie kompletności posiłków i napojów przez cały czas śniadania

3.      Dbałość o powierzony sprzętu oraz przestrzeganie mycia i dezynfekcji urządzeń technologicznych

4.      Przestrzeganie instrukcji porządku i czystości

5.      Przestrzeganie przepisów higienicznymi i regulaminu firmy

6.      Organizacja oraz porządek w magazynie zgodnie z instrukcjami

WYMAGANIA/ OCZEKIWANIA:

1.      Mile widziane szkolenie w szkole turystycznej lub podobny kurs

2.      Minimum rok doświadczenia zawodowego lub trzy sezony w tej dziedzinie

3.      Rzetelność, kreatywność i elastyczność oraz wysoka motywacja do pracy

4.      Kultura osobista

5.      Elastyczność w związku z godzinami pracy (system zmianowy)

OFERUJEMY:

-         Dobra atmosfera pracy

-         Umowa o pracę na czas określony

-         Przyjazne miejsce pracy

-         Atrakcyjne wynagrodzenie

-         Terminowo wypłacana pensja

-         Regularne szkolenia i dalsze możliwości kształcenia

Lokalizacja

Trygort,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Trygort
ID: 909420663