2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wrocław
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Fabryczna
Dodane 18 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna - od zaraz / pon-pt / godz. 4 - 12 / wolne weekendy

Wynagrodzenie

5 000 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko doświadczonej pomocy kuchennej

Miejsce pracy:

Nowy Dwór, Wrocław

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 4:00 - 12:00

Stawka: od 22 zł netto na godzinę + dodatki frekwencyjne

Wymagania:

  • aktualnej książeczki sanepidowskiej - wymóg konieczny

  • znajomości j. polskiego w stopniu komunikatywnym,

  • doświadczenia w podobnej pracy,

  • umiejętności obsługi pieca konwekcyjno- parowego - mile widziane,

  • dbałości o higienę i kultury osobistej.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie posiłków według receptur

  • współpraca z szefem kuchni

  • obsługa urządzeń gastronomicznych

  • mycie termosów

  • utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w wymiarze: 5 dni w tygodniu (wolne soboty i niedziele) w systemie jednozmianowym

  • atrakcyjną stawkę godzinową, adekwatną do umiejętności i stanowiska, premie frekwencyjne i dodatki za sumienną pracę,

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

  • codzienny, bezpłatny posiłek pracowniczy,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i MultiSport,

  • odzież pracowniczą.

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą OLX lub o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 15 pod nr tel: 57*******29.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 912699223