2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Warszawa
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Żoliborz
Dodane 08 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna / pizzaiolo pizzer do przyuczenia

Wynagrodzenie

28 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Drożdż - Pizza Bar na Warszawskim Muranowie (Śródmieście) szuka pomocy do kuchni.

Praca na cały etat, w godzinach w godzinach 15:30-23:30, (8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu)

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, wszystkiego Cię nauczymy

Nie wymagamy znajomości języka polskiego

ми не вимагаємо знання польської мови

Obowiązki:

  • pomoc na kuchni, zgodnie z wytycznymi współpracowników (krojenie wędlin, serów i warzyw, pomoc przy produkcji ciasta)

  • asysta przy stanowisku pizzaiolo (pomoc w rozciąganiu ciasta, uzupełnianie zapasów)

  • zmywanie naczyń, talerzy, garnków -dbanie o czystość kuchni, segregacja i wynoszenie śmieci

  • składanie ogródka restauracyjnego po zamknięciu lokalu

Oferujemy: -Stawka na start 28 pln netto (na rękę),

  • umowa zlecenie

  • multisport

  • darmowe posiłki, napoje, kawa, w trakcie pracy

  • jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą jako pizzaiolo to istnieje możliwość rozwoju i zmiany stanowiska w przyszłości.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

  • umiejętność współpracy w zespole

  • pracowitość

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV lub krótkiej informacji o sobie na stronie OLX.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 910438552