2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Gdańsk
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Ujeścisko - Łostowice
Dodane 21 kwietnia 2024

pomoc kuchenna/ praca na zmywaku w cateringu

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

MIEJSCE PRACY: UL. KAMPINOSKA 25 GDAŃSK (ŁOSTOWICE)

KONTAKT TELEFONICZNY W GODZINACH 7:15

Zadania:

 -praca na zmywaku

-drobne prace kuchenne

-przestrzeganie zasad bhp

-dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

-książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia

-pozytywne nastawienie do pracy

-otwartość i zapał do pracy

-gotowość do podjęcia pracy w godzinach 01:30-12:00

Zapewniamy:

-przeszkolenie stanowiskowe

-codzienny nieodpłatny posiłek w trakcie pracy

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (możliwa umowa o pracę w późniejszym okresie)

-Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, która pomimo lock downów związanych z COVID 19 pracuje w trybie stałym

-Extra premia za przepracowany mc wg standardów firmy

-Pomoc w dokumentach(przygotowanie/ złożenie/ urzędy) dla obcokrajowców

-pracę w godzinach 1:30-12:00 od poniedziałku do piątku (weekendy i wszystkie święta wolne)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice
ID: 910729151