2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Zachodniopomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Świnoujście
Dodane 09 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna – praca sezonowa

Wynagrodzenie

29,90 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Świnoujście

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Pomoc kuchenna

Wynagrodzenie brutto: 30,00 zł / godz.  plus premia uznaniowa

Lokalizacja - Świnoujście

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie prostych posiłków,

  • wykonywanie czynności porządkowych w kuchni i pomieszczeniach sanitarnych,

  • utrzymywanie higieny

Wymagania:

  • przestrzeganie i stosowanie się do zasad polityki firmy,

  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz higieny,

  • chęć do pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność, rzetelność, spostrzegawczość

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • aktualne orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • umowa o pracę,

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilność zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania aplikacji

W razie pytań zapraszam do kontaktu  531 641 084

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 910545029