2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Okole
Dodane 03 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna, praca w kuchni, gastronomia dla osoby 50+

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Okole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Rezydencja Live w Okolu to miejsce, w którym nie tylko zadbasz o zdrowie ale również miejsce, w którym skosztować możesz staropolskie, tradycyjne i zdrowe dania. Stawiamy na naturalność, smak i sprawdzone receptury. Obecnie poszukujemy osoby w wieku 50+, która dołączyły do naszego zespołu na stanowisku Pomoc Kuchenna by pomóc nam w codziennych obowiązkach.

Obowiązki:

⦁ Wspieranie kucharzy w przygotowywaniu posiłków, zgodnie z poznanymi recepturami,

⦁ Pomoc w przygotowywaniu produktów i półproduktów do dalszej obróbki,

⦁ Utrzymanie czystości i porządku w kuchni oraz w przestrzeniach magazynowych,

⦁ Mycie sprzętów i naczyń kuchennych po procesie produkcji,

⦁ Mycie i wyparzanie zastawy stołowej używanej przez konsumentów,

⦁ Wykonywanie prostych potraw lub ciast,

⦁ Estetyczne i schludne podawanie dań oraz wykonywanie ozdób i dekoracji do podawanych potraw,

⦁ Dbanie o zasady BHP w celu uniknięcia wypadków przy pracy swoich jak i współpracowników,

⦁ Ścisła współpraca z szefem kuchni w celu sprawnej i higienicznej pracy,

⦁ Przyjmowanie dostaw, rozpakowywanie i układanie zakupionych rzeczy na miejsca im przydzielone.

 Wymagania:

⦁ Pozytywne nastawienie i gotowość do pracy w zespole,

⦁ Chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności kulinarnych,

⦁ Zaangażowanie w utrzymaniu czystości i porządku w miejscu pracy,

⦁ Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny,

⦁ Punktualność,

⦁ Pozytywne nastawienie i utrzymanie standardów jakości naszej kuchni.

Istnieje potrzeba pracy w weekendy, ale oferujemy elastyczne grafiki, które umożliwiają zrównoważenie życia prywatnego i zawodowego.

Oferujemy:

⦁ Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania pracownika,

⦁ Możliwość rozwoju umiejętności kulinarnych,

⦁ Pracę w przyjaznym i wspierającym się zespole kuchennym,

⦁ Podniesienie kwalifikacji i kompetencji zawodowych dzięki współpracy z naszymi doświadczonymi kucharzami.

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, lubiącą pracę w zespole i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszej wyjątkowej ekipy, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego poprzez opcję Aplikuj obok tego ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zrozumienie i wyrozumiałość.

Lokalizacja

Okole,

Pomorskie

Pomorskie, Okole
ID: 900769798