2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Ustka
Dodane 26 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna - Tawerna COLUMBUS 20-22 zł NETTO

Lokalizacja

Ustka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Chcesz tworzyć miejsce z doskonałą atmosferą i być częścią najlepszej gastro – ekipy w mieście?

To jesteś w dobrym miejscu!

Tawerna COLUMBUS to najwyżej oceniana restauracja w Ustce w doskonałej lokalizacji z widokiem na morze.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko POMOC KUCHENNA.

Twoje zadania:

  • obsługa zmywarki, zmywanie naczyń

  • dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy zgodnie z przyjętymi standardami

  • pomoc kucharzom w bieżących obowiązkach

Oferujemy:

  • umowa zlecenie lub umowa o pracę

  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie + premia

  • elastyczny grafik pracy

  • praca w zgranym zespole

  • zatrudnienie w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • punktualność

  • dyspozycyjność

  • ważne badania sanitarno-epidemiologiczne

Dodatkowe atuty:

  • posiłki pracownicze

  • pakiet medyczny

  • ubezpieczenie grupowe

  • rabaty pracownicze

  • imprezy integracyjne

  • paczki świąteczne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Ustka,

Pomorskie

Pomorskie, Ustka
ID: 808270617