2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Zachodniopomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Mielno
Dodane 10 maja 2024

Pomoc kuchenna w Hotelu Arche Fabryka Samolotów Mielno

Lokalizacja

Mielno

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czy kochasz tworzyć wyjątkowe smaki i jesteś gotów dołączyć do naszej dynamicznej i rozwijającej się drużyny kulinarnych czarodziejów?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie wspaniałą możliwość pracy jako Pomoc Kuchenna w naszej nowo otwierającej się restauracji.

Opis stanowiska:

·        Współpraca z naszym doświadczonym zespołem kucharzy w przygotowywaniu wykwintnych dań zgodnie z naszym menu.

·        Pomoc przy przygotowywaniu składników

·        Wsparcie w utrzymaniu czystości i porządku w kuchni.

·        Przygotowywanie prostych dań, zgodnie z instrukcjami Szefa Kuchni.

Wymagania:

·        Pasja do gotowania i chęć nauki od doświadczonych profesjonalistów.

·        Umiejętność pracy w zespole i gotowość do pomocy innym członkom zespołu.

·        Zdolność do pracy w szybkim tempie i radzenia sobie ze stresem.

·        Umiejętność zachowania czystości i higieny w kuchni.

·        Doświadczenie w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·        Pracę w pełnym wymiarze godzin w przemiłej atmosferze.

·        Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w nowo otwierającej się restauracji.

·        Szkolenia w zakresie nowych technik kulinarnych i trendy kulinarnych.

·        Pracę w miejscu, gdzie wartościujemy pasję i kreatywność w tworzeniu wyjątkowych dań.

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chciałbyś dołączyć do naszej zgranego zespołu, prześlij swoje CV

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Arche S.A.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych organizowanych (w tym informowaniu mnie o nowych ofertach pracy na wskazany przeze mnie adres e-mail) przez Arche S.A. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 02 – 801) przy ul. Puławskiej 361 – w okresie najbliższych 12 miesięcy.

Lokalizacja

Mielno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mielno
ID: 916927985