2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Zachodniopomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Dźwirzyno
Dodane 08 maja 2024

Pomoc kuchenna w Hotelu Senator

Wynagrodzenie

27 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Dźwirzyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czterogwiazdkowy hotel Senator z 255 pokojami położony jest nad samym brzegiem morza w miejscowości Dźwirzyno jest hotelem z grupy Hoteli Nadmorskich. Naszą misją jest dokładanie wszelkich starań, aby nasi goście czuli się zrelaksowani, a ich potrzeby były spełnione.

Czujesz się w kuchni jak ryba w wodzie? Jeżeli tak, poszukujemy właśnie Ciebie!

miejsce pracy: Hotel Senator , ul. Wyzwolenia 35, Dźwirzyno

Jakie będą Twoje obowiązki :

  • obróbka produktów niezbędnych do przygotowywania dań i posiłków oraz deserów

  • doraźna pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom

  •   przygotowanie produktów i półproduktów zgodnie z poleceniami kierownika zmiany

Od kandydatów oczekujemy :

  • przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów sanitarnych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do pracy

  • Przykładanie wagi do utrzymywania jakości i estetyki dań

Z naszej strony możesz liczyć na :

  • Długoletnią współpracę

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Praca w nowo wyposażonej kuchni

  • możliwość korzystania z kompleksu basenowego

  • zniżki na wszystkie usługi Hotelu

  • Wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i konkursy gastronomiczne.

  • Możliwość awansu

Jeżeli interesujesz się naszą ofertą, napisz do nas lub zadzwoń i dołącz do naszego zespołu!

 Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Lokalizacja

Dźwirzyno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Dźwirzyno
ID: 716699900