2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Zachodniopomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kołobrzeg
Dodane 23 kwietnia 2024

pomoc kuchenna w Sanatorium Uzdrowiskowym Bałtyk

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Sanatorium Uzdrowiskowe "Bałtyk" w Kołobrzegu

zatrudni osobę na stanowisko – pomoc kuchenna

OCZEKIWANIA :

- umiejętność pracy w zespole

- mile widziana możliwość podjęcia pracy od zaraz

- praca zmianowa

- zaangażowanie, pozytywne podejście do pracy

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

OBOWIĄZKI :

- przygotowywanie półproduktów

-wsparcie kucharza w przygotowywaniu dań (krojenie, siekanie itp.)

-obsługa zmywalni

-dbanie o porządek

- utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

OFERUJEMY :

- ciekawą pracę

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- praca na pełny etat

- elastyczny czas pracy

- wsparcie merytoryczne

- dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS

- pakiet medyczny

-stabilne warunki zatrudnienia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.P.U.H. Dekom Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, adres: ul. Wały Piastowskie 24, 80-855 Gdańsk. Szersze informację znajdują się na stronie www.subaltyk.pl - sanatorium/obowiazek-informacyjny-do-rekrutacji

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 833550626