2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Radom
Dodane 17 maja 2024

Pomoc kuchenna z doświadczeniem do restauracji w centrum Radomia

Wynagrodzenie

3 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Poszukujemy osoby do naszego zespołu na stanowisko pomoc kuchenna do restauracji w centrum Radomia. Nasza restauracja to miejsce, w którym panuje miła i przyjazna atmosfera, specjalizujemy się w kuchni Europejskiej. Szukamy osoby z doświadczeniem

Zakres obowiązków:

- Dbanie o czystość stanowiska pracy i używanych narzędzi

- Pomoc kucharzom

- obróbka produktów niezbędnych do przygotowania dań

- Zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych

Oferujemy:

-Pracę w systemie zmianowym

-Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas

-Stabilne zatrudnienie o umowę o pracę lub zlecenie

-Posiłki regeneracyjne

Wymagania:

-Książeczka sanepidowska

- Dobra organizacja pracy

- Umiejętność pracy w zespole

- Energia i pasja do pracy

- dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Jeśli jesteś zainteresowana/y prześlij nam swoje CV

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 918933286