2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kąty Rybackie
Dodane 10 kwietnia 2024

pomoc kuchenna zatrudnię (możliwość zakwaterowania)

Lokalizacja

Kąty Rybackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

 Przyłącz się do magicznego świata kulinarnego dla dzieci

Stanowisko: Pomoc Kuchenna

Rodzaj pracy: Całoroczna, umowa o pracę, umowa zlecenie

Obowiązki:

Pomoc w przygotowywaniu pysznych dań zgodnie z naszymi wytycznymi kulinarnymi- krojenie, mycie, szatkowanie, obróbka, pakowanie jedzenia

zmywanie i sprzątanie urządzeń i kuchni.

Wymagania:

 Charyzma i entuzjazm do gotowania dla dzieci

 Chociaż małe doświadczenie.

Jeśli masz zapał do pracy, dołącz do naszego zespołu pełnego smaku i pasji!

CV prosimy przesyłać na adres email

Lokalizacja: Kąty Rybackie

Kontakt: Anna Dominiak 50*****67 (w godzinach 9-17)

Lokalizacja

Kąty Rybackie,

Pomorskie

Pomorskie, Kąty Rybackie
ID: 904141753