2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Kujawsko-pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna/zmywak

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowa

Hotel Zawisza zatrudni pracowników do pracy na zmywalni naczyń stołowych i kuchennych.

Szukamy osób do pracy na stałe lub dorywczo.

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Zadania:

  • obsługa zmywalni naczyń stołowych i kuchennych

  • prace zlecone jako pomoc kuchenna

  • dbanie o czystość i porządek na powierzonym stanowisku

  • umiejętność pracowania w szybkim tempie i skupienia się na zadaniach

Wymagania jakie stawiamy kandydatom:

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność, sumienność i zaangażowanie

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność

  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy

  • zaangażowanie, wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność

  • gotowości do pracy w weekendy i święta

  • 18+

  • badania do celów sanitarno - epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • dobre i stabilne warunki pracy

  • przyjazną atmosferę w zespole

  • elastyczny grafik

Kontakt: Poprzez OLX lub pod numerem telefonu 66*****93 w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 877235063